Liga starých gard – 9. kolo – Smíchov se probojoval do čela Ligy.

9. kolem a dohrávkami 5. a 6. kola pokračoval 39. ročník Ligy starých gard. Smíchov vyhrál na Unionu a v dohrávce těsně porazil Senco a probojoval se do čela tabulky. Černice porazily Košutku a zůstávají na 2. místě. Třetí Rapid ovládl doubravecké derby, když vyhrál na Letné. Vejprnice zvítězily nad Vodníky a Senco vysoko zvítězilo nad Slovanem. V dohrávce 6. kola vyhrály překvapivě Vodní stavby nad Petřínem. Střelecky se dařilo Hrdličkovi a Freibergovi, kteří vstřelili hattrick.

Letná - Rapid 2:7

Rapid začal náporem, ale proti dobře organizované obraně domácích se nemohl dlouho prosadit. Trefil se až ve 20. minutě Janout. Z protiútoku po zaváhání brankáře Víta dorážel do prázdné branky Čížek. Do přestávky Rapid odskočil na 2:1 a po přestávce postupně navyšoval vedení až na konečných 7:2. Domácí měli ve 2. půli tři výborné příležitosti, které jim zlikvidoval Vít. U domácích výborně zachytal Chaloupek.

Poločas: 1:2, Branky: J. Čížek, Tyr - Řežáb 2, Kovařík, Janout, Žemlička, Pytlík, Faist

Černice - Košutka 6:1

Od začátku velmi divácky zajímavý souboj, kdy domácí tlačili a obléhali hostující bránu a hosté vyráželi do nebezpečných brejků, které však s přehledem likvidovali stoper Klail a brankář Anders. Po poločase, kdy domácí vedli 2:0, se podařilo hostům snížit na rozdíl jediné branky agilním Stupkou, ale to více nabudilo domácí hráče, kteří zvýšili aktivitu a zároveň produktivitu. Hostující tým však nesložil zbraně a neustálým pohybem nutil domácí k chybám. K jejich cti je, že i s jedenácti hráči bez náhradníků bojovali do závěrečného písknutí.

Poločas: 2:1, Branky:  Laibl, Mur, Fürbacher, Stoilov, Linhart, Mojseňuk - Stupka

Senco – Slovan 7:2

Ve slušně hraném utkání šli domácí proti silně oslabenému soupeři po patnácti minutách do tříbrankového vedení a po celý zápas bezpečně kontrolovali jeho vývoj. Hosté korigovali skóre až v závěru. Zaslouženou výhru domácích korunoval hattrickem Freiberg.

Poločas: 4:0, Branky:  Freiberg 3, Vlk 2, Šťastný, Turek - Tupec, Bulant

Vejprnice – VS Plzeň 3:1

Domácí začali dobře a šli do dvoubrankového vedení. V závěru prvního poločasu se "vodníkům" podařilo utkání zdramatizovat, když se trefil Hrdlička. Ve druhé půli Slávia vstřelila uklidňující gól a dovedla zápas k zaslouženému vítězství.

Poločas: 2:1, Branky: Baxa, L.Paul - Hrdlička

Union - Smíchov 0:4

Utkání začalo tlakem hostujícího mužstva na domácí branku, ale domácí obrana dlouho odolávala. Hostujícím hráčům se ke konci prvního poločasu podařilo vsítit tři, rychle za sebou jdoucí branky a do přestávky šli s uklidňujícím náskokem. Druhý poločas byl již vyrovnanější, obě mužstva si vytvořila vyložené brankové příležitosti, ale domácí hráči je nedokázali proměnit, na rozdíl od hostů, kteří jednu příležitost proměnili a tím určili konečný výsledek utkání.

Poločas: 0:3, Branky: Hendrych 2, Dlesk, Lukes

Dohrávka 5. kola:

Senco – Smíchov 1:2

Domácí sehráli v oslabené sestavě i s nestárnoucím třiasedmdesátiletým Václavem Študlarem s favoritem důstojnou partii. Smíchov převzal od úvodních minut iniciativu a zajistil si v první čtvrthodině dvoubrankové vedení. Poté však Senco zlepšilo organizaci hry a zastavilo další hrozbu nárůstu skóre. Velkou zásluhu na to měl i domácí brankář Paleček, který kryl spousty příležitostí. Domácí své dvě v prvním dějství nevyužili. Po přestávce Smíchov nadále kontroloval hru, měl další příležitosti, ale z rychlého brejku snížil Vlk. Favorit znejistěl, zahodil další šance, přesto dokráčel k nejtěsnějšímu, ale naprosto zaslouženému vítězství.

Poločas: 0:2, Branky: Vlk – Jandoš, D.Holík

Dohrávka 6. kola:

VS Plzeň - ZČE 6:3

Domácí vstoupili do utkání velmi dobře a velice brzy překonali Otu Rádla, který plnil v zápase roli brankáře hostů. Do přestávky ho překonali hned čtyřikrát, a když na začátku druhého poločasu zvýšil domácí kanonýr Hrdlička, který opět vsítil hattrick, již na rozdíl pěti branek, tak vypadalo vše jasně a jednoznačně. Po nešťastném zákroku domácího hráče se ovšem pískala penalta pro hosty, kterou bezpečně proměnil David Vacek a nastartoval tak hru hostů. Ti v krátké době vstřelili další dvě branky a snížili tak na rozdíl dvou gólů, čímž zápas dostal opět náboj. Domácí si ovšem, již vítězství ohlídali a vstřelili ještě pojišťovací branku v závěru.

Poločas: 4:0, Branky: Hrdlička 3, Roneš, Pihera, Nový – Kubík 2, D.Vacek (PK)