Liga starých gard – 7. kolo – Letná vyhrála v Černicích!

Největším překvapením  7. kola 41. ročníku Ligy starých gard bylo vítězství Letné v Černicích. Hosté tak získali první body do tabulky. Překvapivě vysoko vyhrál Slovan nad v tabulce druhým Petřínem. Na druhé místo se tak po výhře nad Vodními stavbami probojovaly Vejprnice. Smíchov přehrál Senco. Zápas na Lopatárně se neodehrál, protože Košutka  měla k dispozici malý počat hráčů, Rapid tak na čele tabulky má už 5 bodový náskok.  Střelecky se dařilo Bulantovi, který vstřelil 4 branky a probojoval se opět do čela soutěže kanonýrů.

 

Vejprnice – VS Plzeň 5:3

Za pěkného počasí na dobře připraveném trávníku se hrál pohledný fotbal. Hosté se sice dostali do vedení, ale domácí ještě do poločasu skóre otočili. Hned po přestávce své vedení navýšili na 5:1 a zdálo se být hotovo. Hosté se však nevzdali a podařilo se jim snížit. Dokonce se mohli dostat na dostřel jediné branky, ale kanonýr Roneš neproměnil penaltu a domácí si pak své vítězství již pohlídali.

Poločas: 3:1, Branky:  Košťál 2, Straka, Mašek, Míčko - Hrdlička, Pavlíček, Nový Jan

 

Slovan - ZČE 9:3

V první půli byla hra vyrovnaná. Hosté dobře kombinovali a drželi domácí dál od své branky a sami hrozili rychlými útoky. Slovanu se ke konci povedli dva rychlé útoky, které proměnil Bulant a stanovil poločasové skóre. Druhá půle začala náporem domácích, kteří rychlými čtyřmi góly rozhodli. Pak teprve se prosadili hosté. Konec utkání patřil opět Slovanu, který přidal další branky.  

Poločas: 2:0, Branky: Bulant 4, Hodl 2, Kopp, Smola, Popule – Vozka 2, Zikmund T.

 

Smíchov - Senco 4:0

Smíchov začal aktivně, vytvořil si několik vyložených šancí, z nichž pouze 2 proměnil. Druhý poločas začal obrovskou šancí Senca, Pondělík však neskóroval. Hra byla více vyrovnaná, ale góly dávali pouze domácí. Několik velkých šancí zůstalo ještě nevyužitých.

Poločas: 2:0, Branky:  Rozmara, Nevařil, Sulek, Kokrda

 

Černice – Letná 2:3

Do Černic přijel neoblíbený soupeř z Letné. Domácí zdecimováni mnoha zraněnými se sešli v omezené sestavě. Zápas začal oboustranně útočným fotbalem, kde každý z týmu byl chvíli lepší a zrodila se poločasová remíza. Druhý poločas se domácí více zajímali o útok a zapomínali bránit a hosté z rychlých kontrů dokázali otočit skóre na 3:1. Posledních 20 minut se domácí vrhli na útočení a byl z toho akorát festival neproměněných jasných gólových příležitostí a poslání letenského gólmana do sestavy kola. Nezbývá než pogratulovat týmu Letné k prvním bodům v soutěži za jejich obětavý výkon.

Poločas: 1:1, Branky: Laibl, Stoilov - Prcín, Gärtner, Vodička

 

Rapid – Košutka 3:0 – kontumačně, hosté měli k dispozici pouze 7 hráčů!