Průběžné výsledky 2019

 

22. kolo

 

Spoje – Vejprnice         3:0

Rapid – Letná               13:3

Černice – Košutka        7:3

ZČE – VS Plzeň            2:5

Senco – Union               2:1

 

21. kolo

 

VS Plzeň – Vejprnice    1:5

Černice – Smíchov        7:4

Košutka – Rapid          0:4

Letná – Union               1:4

Senco – ZČE                 3:0

 

20. kolo

 

Rapid – Smíchov          5:2

Union – Košutka          0:4

Černice – Spoje             5:3

ZČE – Vejprnice           1:3

Senco – Letná               5:1

 

19. kolo

 

Spoje – Rapid               2:1

VS Plzeň – Černice       0:8

Smíchov – Union          4:1

Košutka – Senco           5:2

Letná – ZČE                 2:2

 

18. kolo

 

Union – Spoje               2:5

VS Plzeň – Rapid          5:5

Černice – Vejprnice      7:1

Letná – Košutka           4:6

Senco – Smíchov           4:7

 

17. kolo

 

Spoje – Senco                13:4

Vejprnice – Rapid        3:6

VS Plzeň – Union          2:2

Smíchov – Letná           6:1

Košutka – ZČE            3:3

 

16. kolo

 

Union – Vejprnice        1:5

Košutka – Smíchov      2:6

Letná – Spoje                2:3

Senco – VS Plzeň          3:0

ZČE – Černice              1:6

 

15. kolo

 

Spoje – Košutka           0:1

Vejprnice – Senco         4:1

VS Plzeň – Letná          3:4

Smíchov – ZČE            3:0 kontumace

Slávia – Union              anulováno (původně 1:2)

Černice – Rapid            1:5

 

14. kolo

 

Union – Černice            1:6

Košutka – VS Plzeň      4:4

Letná – Vejprnice         1:3

Smíchov – Spoje           5:2

ZČE – Rapid                1:11

Senco – Slavia               anulováno (původně 8:0)

 

13. kolo

 

Spoje – ZČE                  7:3

Rapid – Union              5:1

Vejprnice – Košutka     2:0

VS Plzeň – Smíchov      3:5

Černice – Senco            4:2

Slávia – Letná               anulováno (původně 3:3)

 

12. kolo

 

Rapid – Senco               2:1

VS Plzeň – Spoje           1:5

Vejprnice – Smíchov    1:8

Košutka – Slávia          anulováno (původně 5:0)

Letná – Černice            2:11

ZČE – Union                1:0

 

11. kolo

 

Union – Senco               7:1

VS Plzeň – ZČE            5:1

Smíchov – Slávia          anulováno (původně 8:0)

Letná – Rapid               6:8

Košutka – Černice        1:6

Vejprnice – Spoje         7:1

 

10. kolo

 

Vejprnice – VS Plzeň    3:2

Union – Letná               7:2

Slávia – Spoje               anulováno (původně 0:7)

Rapid – Košutka          2:0

Smíchov – Černice        3:8

ZČE – Senco                 6:2

 

9. kolo

 

Spoje – Černice             3:2

Vejprnice – ZČE           6:3

VS Plzeň – Slávia          anulováno (původně 8:3)

Letná – Senco               9:2

Smíchov – Rapid          1:4

Košutka – Union          4:1

 

8. kolo

 

Union – Smíchov          0:6

Černice – VS Plzeň       9:1

Slávia – Vejprnice        anulováno (původně 1:6)

Rapid – Spoje               8:1

ZČE – Letná                 5:2

Senco – Košutka           0:7

 

7. kolo

 

Spoje – Union               9:0

Rapid – VS Plzeň          3:0

Vejprnice – Černice      1:1

ZČE – Slávia                anulováno (původně 4:1)

Smíchov – Senco           8:1

Košutka – Letná           4:3

 

6. kolo

 

Rapid – Vejprnice        5:1

Union – VS Plzeň          2:2

Černice – Slávia            anulováno (původně 3:0 kontumace)

Letná – Smíchov           4:6

ZČE – Košutka            1:2

Senco – Spoje                5:1

 

5. kolo

 

Spoje – Letná                8:3

Slávia – Rapid              anulováno (původně 0:3 kontumace)

Vejprnice – Union        1:4

VS Plzeň – Senco          3:3

Černice – ZČE              3:0 kontumace

Smíchov – Košutka      5:3

 

4. kolo

 

Rapid – Černice            2:2

Union – Slávia              anulováno (původně  9:1)

Letná – VS Plzeň          1:8

Košutka – Spoje           6:3

ZČE – Smíchov            0:5

Senco – Vejprnice         1:2

 

3. kolo

 

Vejprnice – Letná         2:2

Rapid – ZČE                4:2

VS Plzeň – Košutka      1:2

Slávia – Senco               anulováno (původně 2:3)

Černice – Union            3:1

Spoje – Smíchov           0:5

 

2. kolo

 

Union – Rapid              3:5

Smíchov – VS Plzeň      6:3

Letná – Slávia               anulováno (původně 4:1)

ZČE – Spoje                 1:2

Senco – Černice            1:6

Košutka – Vejprnice     1:0

 

1. kolo

 

Slávia – Košutka          anulováno (původně 0:5)

Smíchov – Vejprnice    8:0

Spoje – VS Plzeň           4:1

Černice – Letná            6:1

Union – ZČE                4:2

Senco – Rapid               4:4